O Konsulu

Wojciech Kamiński

Wojciech Kamiński to znany i ceniony notariusz, współzałożyciel dużej wrocławskiej kancelarii notarialnej. Ma ponad 25-letnie doświadczenie w branży i wszechstronną wiedzę z dziedziny prawa i biznesu.
Od lat wspiera także projekty charytatywne i inicjatywy społeczne. Studia prawnicze ukończył na Uniwersytecie Wrocławskim w 1990 roku. Kancelarię notarialną we Wrocławiu otworzył samodzielnie w 1997 roku.
Dziś prowadzi ją w formie spółki partnerskiej. Jako notariusz z powodzeniem wspiera polskie i zagraniczne firmy oraz zapewnia rozwiązania najtrudniejszych zagadnień, takich jak skomplikowane przekształcenia kapitałowe spółek czy testamenty i spadki. Włada trzema językami: hiszpańskim, angielskim i niemieckim.
Wojciech Kamiński stanowisko Konsula Honorowego Republiki Turcji we Wrocławiu piastuje od grudnia 2019 roku. Dzięki połączeniu funkcji notariusza i konsula, które obie wiążą się z zaufaniem publicznym i są do siebie podobne, możliwe jest wypracowanie znakomitych rezultatów przy wzmacnianiu relacji pomiędzy Polską a Turcją. Działania Konsula Honorowego obejmą województwa dolnośląskie, lubuskie i opolskie.
Honorowy Konsulat Generalny Republiki Turcji © 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności.